Завантаження

Автоматика для розпашних воріт

rtina

Axo

Axo

2 версії: стулка від 3м, від 7м

Новий електромеханічний привід Ахо, призначений для автоматизації розкривних воріт зі стулками великих розмірів, відрізняється чудовими експлуатаційними якостями та гарантує максимальну безпеку використання. Завдяки застосуванню новітніх технологій двох-заходний черв’як вирішує проблему зношування втулки, а максимальне штовхаюче зусилля стулки повністю відповідає нормам, передбаченим вимогами європейських стандартів.

Superfrog

Superfrog

стулка від 8м

Krono – міцний і безшумний привід, виконаний у кращих традиціях Came. Ідеальне рішення для елітних oград, наприклад, воріт з кутого заліза, у яких функціональність гармонійно поєднується із зовнішнім виглядом. Krono простий в установці, не псує зовнішній вигляд загородження та не вимагає зміни конструкції воріт.

 

Frog

Frog

стулка від 3.5м

Автоматика Frog являє собою синтез проектної філософії та творчого натхнення Came, що знайшли своє застосування в системах розкривних воріт. Надзвичайно міцний і практично непомітний привід прекрасно вписується в архітектурний ансамбль і чудово припасовується під будь-який тип воріт, у тому числі, громадського користування.

Krono

Krono

2 версії: стулка від 3м, від 5м

Krono – міцний і безшумний привід, виконаний у кращих традиціях Came. Ідеальне рішення для елітних oград, наприклад, воріт з кутого заліза, у яких функціональність гармонійно поєднується із зовнішнім виглядом. Krono простий в установці, не псує зовнішній вигляд загородження та не вимагає зміни конструкції воріт.

Ati

Ati

2 версії: стулка від 3м, від 5м

Ati – це електромеханічний привід для розкривних воріт середніх і великих розмірів. Потужний і універсальний, Ati має всі відмітні ознаки виробів Came, а саме, надійність та використання передових технологій. Цей виріб відповідає найвищим технічним вимогам, що виставляються до устаткування у зв’язку з інтенсивним режимом роботи, характерним для промислового та громадсько-житлового секторів.

Fast

Fast

стулка від 2.3м

Fast входить в інноваційну серію автоматики для розкривних воріт. Цей потужний і багатофункціональний привід був спеціально розроблений для застосування на великих і середніх опорах, розмір яких виключає можливість установки інших систем. Автоматика Fast проста в установці та не вимагає зміни конструкції воріт або опор!

Frog-J

Frog-J

стулка від 1.8м

Frog-J – це привід для воріт зі стулками шириною до 1,8м, що працює від 24В та призначений для підземної установки. Він успішно пройшов тестування на відповідність максимального штовхаю чого зусилля діючим європейським стандартам і по праву визнано однією із самих надійних і безпечних електромеханічних систем, що підходять для застосування в небезпечних умовах (у присутності дітей, інвалідів або інших людей, яких неможливо навчити правильному поводженню із системою.

Amico

Amico

стулка до 2,2м

Привід Amico відповідає найвищим стандартам в області безпеки, а його ексклюзивний дизайн перетворює його в самий справжній витвір мистецтва. Електромеханічний привід Аmico, що відрізняється неповторною елегантністю та плавністю ліній, призначений для автоматизації розкривних воріт зі стулками шириною до 2,2м. Аmico – це синонім високої надійності. Саме тому цей привід знаходить широке застосування там, де питання безпеки стоїть на першому місці.

Flex

Flex

стулка від 1.6м

Flex – це автоматика для невеликих розкривних воріт і хвірток, що потребує мінімального установчого простору та здатна розміститися впритул до стіни або огородження. Flex – це ідеальне рішення для управління пішохідними хвіртками в приватному та громадському житлових секторах.

Ferni

Ferni

стулка від 4.0м

Ferni – це спеціальна автоматика, розроблена для розкривних воріт великих розмірів. Завдяки особливому передавальному важелю Ferni швидко та ефективно усуває всі проблеми, пов’язані з рухом воріт, забезпечуючи тим самим рівномірну, плавну та безпечну роботу системи.

Автоматичне функціонування воріт.

Ворота з давніх часів використовуються людьми в якості функціонального предмету огорожі що служить входом. Тепер як і раніше вони виконують роль по недопущенню по сторонніх на територію вашої садиби чи підприємства, або їх окремих будівель, наприклад складу чи гаража. З розвитком технологій в наш час людині уже не потрібно фізично вмішуватися в роботу воріт, замість неї їх в дію приводять спеціальні механізми на основі взаємодії електроніки і механіки. Автоматика реально необхідна, вона робить усю роботу за вас, зберігає ваші сили і час та просто дарує відчуття комфорту.

Незалежно від того які стоять у вас ворота і де вони використовуються, відкривати та закривати їх вручну вельми незручно. Так ви будете відчувати лишні незручності і навряд чи зможете в повній мірі використати весь потенціал даного загородження. Простіше кажучи, сучасні ворота обов’язково повинні бути автоматичними так вам не прийдеться в'їжджаючи на подвір’я чи в гараж постійно виходити з машини і виконувати усю роботу в ручну. Дана інновація особливо порадує вас в негоду коли на вулиці дощ або сніг.

Автоматизовані ворота це не що інше як загородження яке відкривається і закривається завдяки дії спеціальних механізмів. Основним механізмом який відповідає за даний процес являється привод. Також дана система надійно закриває ворота і унеможливлює їх відкриття стороннім особами. Таким чином ви можете бути впевненим в безпеці вашого подвір’я, гаража чи інших об’єктів., особливо якщо оберете високоякісні автоматичні системи Двері ПЛЮС.