Завантаження

Розпашні ворота

Розпашні ворота

Гараж під замком.

Гараж являється надійним місцем зберігання вашого автотранспорту, а щоб надати йому більше надійності в ньому установлюють гаражні ворота високої якості. Вони служать додатковим захистом від негативного природнього впливу на кшталт вітрів, пилу, дощу і снігу та стають практично непереборною перепоною для будь-яких зловмисників. Завдяки цьому ви будете спокійним за своє майно, котре знаходитиметься в цілковитій безпеці. Міцні та функціональні ворота позбавлять вас від лишнього клопоту і незручностей.

Магазин Двері ПЛЮС пропонує потенційному покупцю надзвичайно широкий асортимент секційних воріт для їх побутового використання. Такі ворота виготовляються із полотна створеного з сандвіч-панелей. Ці панелі надійно з’єднуються між собою міцними петлями, котрі в свою чергу дозволяють їм плавно рухатися переходячи з вертикального положення в момент опускання до горизонтального відкритого положення. Сандвіч-панелі являються високо функціональними і мають чудову тепло й шумоізоляцію. Такі функції вони отримали завдяки заповненню спеціальними утеплювачами та установці ущільнювача по периметру проходу.

Підйомно-секційні ворота, котрі продає наш магазин наділені низкою переваг. Основними плюсами їх використання є прекрасна теплоізоляція і економія місця всередині чи зовні гаража. Окрім цього вони надзвичайно зручні в експлуатації та мають прекрасний естетичний вигляд. Таким чином наші ворота не тільки створять атмосферу безпеки і комфорту, але й прикрасять собою вашу садибу.

Рисунок2222222222 Рисунок233333333333333333333

Розпашні ворота являють собою дві створки, закріплені до стовпів отвору за допомогою трьох секційних петель. Створки воріт складаються з рам, зібраних з алюмінієвих профілів, в яких встановлено заповнення. Заповнення може розташовуватися як всередині рами (вбудований тип монтажу), так і зовні (накладної тип монтажу).

Переваги розпашних воріт
Висока технологічність системи, широка колірна гамма, можливість установки різних за структурою, матеріалу і виконання заповнень та їх комбінацій дозволяють створити і запропонувати дійсно унікальні конструкції автоматичних розсувних воріт.

Всі основні елементи конструкції розпашних воріт виготовляються з алюмінієвого профілю з полімерним покриттям, що надійно захищає полотно воріт від несприятливого впливу атмосфери, виключає корозію і збільшує термін експлуатації виробів.