Завантаження

Секційні ворота

Секційні ворота

Гараж під замком.

Гараж являється надійним місцем зберігання вашого автотранспорту, а щоб надати йому більше надійності в ньому установлюють гаражні ворота високої якості. Вони служать додатковим захистом від негативного природнього впливу на кшталт вітрів, пилу, дощу і снігу та стають практично непереборною перепоною для будь-яких зловмисників. Завдяки цьому ви будете спокійним за своє майно, котре знаходитиметься в цілковитій безпеці. Міцні та функціональні ворота позбавлять вас від лишнього клопоту і незручностей.

Магазин Двері ПЛЮС пропонує потенційному покупцю надзвичайно широкий асортимент секційних воріт для їх побутового використання. Такі ворота виготовляються із полотна створеного з сандвіч-панелей. Ці панелі надійно з’єднуються між собою міцними петлями, котрі в свою чергу дозволяють їм плавно рухатися переходячи з вертикального положення в момент опускання до горизонтального відкритого положення. Сандвіч-панелі являються високо функціональними і мають чудову тепло й шумоізоляцію. Такі функції вони отримали завдяки заповненню спеціальними утеплювачами та установці ущільнювача по периметру проходу.

Підйомно-секційні ворота, котрі продає наш магазин наділені низкою переваг. Основними плюсами їх використання є прекрасна теплоізоляція і економія місця всередині чи зовні гаража. Окрім цього вони надзвичайно зручні в експлуатації та мають прекрасний естетичний вигляд. Таким чином наші ворота не тільки створять атмосферу безпеки і комфорту, але й прикрасять собою вашу садибу.

Рисунок2222222222 Рисунок233333333333333333333

Для гаражних воріт використовується сендвіч-панель товщиною 40 мм, з товщиною сталі від 0,45 до 0,7 мм. Ця панель не має «містка холоду», так як зовнішній і внутрішній лист стикаються через спеціальну прокладку. Стиковка всіх без винятку панелей відбувається з захистом відзащемлення пальців, що є нормою за європейськими стандартами безпеки.

Гаражні секційні ворота можуть бути виконані з сендвіч-панелей різних кольорів і фактур. Існує більше 10 базових кольорів фарбування, а також додаткові варіанти кольорів і ламінація імітують дерево. Варіантів фактури теж безліч: вузький гофр (rib), широкий гофр (mid rib), дошка (flush), мікрополоса (microrib), МАКРОПОЛОС (macrorib), верхня смуга (top rib), фільонка (cassette); тиснення поверхні може бути «під дерево» (woodgrain), «під штукатурку» (stucco) або гладка панель (slick). Також будь-яку панель можна за бажанням пофарбувати в будь-який колір. На полотно воріт може бути нанесений малюнок або алюмінієва аплікація, що зробить дизайн воріт оригінальним. Також можна виготовити ворота в стилі «кантрі», що імітує раритетні розсувні ворота, або застосувати новинку: дерев’яні накладки на панелі з неповторним малюнком. Одна або кілька панелей гаражних воріт можуть бути панорамними, тобто виготовленими з алюмінієвих профілів із заповненням з світлопрозорих акрилових пакетів. Таке рішення дозволить більшій кількості світла проникати в приміщення без втрати тепла, а також поліпшить зовнішній вигляд воріт.
Завдяки широкому асортименту колірних і дизайнерських рішень, ворота можна підібрати під певний колір покрівлі та фасаду будівлі, вони ідеально підійдуть під найвишуканішу архітектуру садиби.

У базову комплектацію воріт гаражної серії входять фірмова двостороння ручка і засувка для закриття воріт зсередини. При відсутності додаткового входу в гараж в полотно воріт може бути врізаний замок під ключ або хвіртка з замком і доводчиком. Також для поліпшення освітленості і зовнішнього вигляду в полотні воріт можна розмістити вікна різної форми і розмірів. При необхідності, ворота можна укомплектувати вентиляційними гратами і лазом для домашніх вихованців. Також є можливість виготовити фальш-панель в колір воріт, для того щоб красиво організувати надпроемное відстань.

opcii_tlb

В одному фасаді з гаражними воротами може бути заставлена бічні двері, виконана в єдиному з полотном воріт стилі. Бічні двері набирається з сендвіч-панелей, рама виготовляється з алюмінієвого профілю з ущільненням по периметру. Набір панелей і висота розміщення вікон в воротах і двері можуть бути вирівняні по одній осі. Біля дверей може бути стандартний або знижений поріг для зручного проїзду велосипеда або коляски. У комплект дверей входить замок під ключ і лінійний доводчик. Для більшої зручності існує відразу кілька варіантів установки двері.