Завантаження

Відкатні ворота

Відкатні ворота

Гараж під замком.

Гараж являється надійним місцем зберігання вашого автотранспорту, а щоб надати йому більше надійності в ньому установлюють гаражні ворота високої якості. Вони служать додатковим захистом від негативного природнього впливу на кшталт вітрів, пилу, дощу і снігу та стають практично непереборною перепоною для будь-яких зловмисників. Завдяки цьому ви будете спокійним за своє майно, котре знаходитиметься в цілковитій безпеці. Міцні та функціональні ворота позбавлять вас від лишнього клопоту і незручностей.

Магазин Двері ПЛЮС пропонує потенційному покупцю надзвичайно широкий асортимент секційних воріт для їх побутового використання. Такі ворота виготовляються із полотна створеного з сандвіч-панелей. Ці панелі надійно з’єднуються між собою міцними петлями, котрі в свою чергу дозволяють їм плавно рухатися переходячи з вертикального положення в момент опускання до горизонтального відкритого положення. Сандвіч-панелі являються високо функціональними і мають чудову тепло й шумоізоляцію. Такі функції вони отримали завдяки заповненню спеціальними утеплювачами та установці ущільнювача по периметру проходу.

Підйомно-секційні ворота, котрі продає наш магазин наділені низкою переваг. Основними плюсами їх використання є прекрасна теплоізоляція і економія місця всередині чи зовні гаража. Окрім цього вони надзвичайно зручні в експлуатації та мають прекрасний естетичний вигляд. Таким чином наші ворота не тільки створять атмосферу безпеки і комфорту, але й прикрасять собою вашу садибу.

Рисунок2222222222 Рисунок233333333333333333333

Відкатні секційні ворота можуть бути виготовлені з сендвіч-панелей будь-якого кольору і фактури. У таких воротах горизонтальні смуги панелей стають вертикальними, як і квадрати панелей фільонка, це зрадить воротам оригінальний, незвичайний зовнішній вигляд. Також ворота моделі SSD можна виготовити з панорамних панелей розташованих вертикально, склопакети можна тонувати, а алюмінієвий панельний профіль можна пофарбувати в будь-який колір.

У ворота можна врізати оглядові та декоративні вікна, а також аплікації з нержавіючої сталі стандартного або індивідуального дизайну. Особливо вдало виглядає поєднання гладких панелей і декоративних вікон зі скла і нержавіючої сталі.

Поруч з відкотами секційними воротами також можна встановити окрему бічні двері. Такі двері будуть виготовлені з вертикально розташованих панелей, рама виготовляється з алюмінієвого профілю з ущільненням по периметру. Біля дверей може бути стандартний або знижений поріг для зручного проїзду велосипеда або коляски. У комплект дверей входить замок під ключ і лінійний доводчик. Для більшої зручності існує відразу кілька варіантів установки двері.