Завантаження

штучний камінь

штучний камінь штучний камінь штучний камінь штучний камінь штучний камінь

Природня краса каменю.

З давніх-давен людство навчилося обробляти камінь, спочатку його використовували для виготовлення знарядь праці, але пізніше талановиті інженери та скульптори зуміли втілювати в камені справжні витвори мистецтва. До наших днів дійшли мальовничі фрески із різнобарвного каміння, чудові статуї, прекрасні колони, неперевершені барельєфи та цілі архітектурні ансамблі створені із дорогих порід каменю на кшталт мармуру і граніту. Дивлячись на ці творіння у нас перехоплює дух, ми стоїмо наче вкопані зачаровані їх красою.

З часом методи обробки тільки удосконалювалися а вироби з каменю ставали все більш неперевершеними та ідеальними. Довершеність форм і різноманіття таких виробів забезпечується плідною роботою талановитих дизайнерів за допомогою високоточних приладів. Завдяки цьому ви можете не тільки замовити будь-який виріб із каменю, але й створити прекрасне оздоблення для фасаду чи фундаменту свого будинку, огорожі, або ж подвір’я. Декоративна кам’яна оздоба широко використовується в оформленні інтер’єру, збагачуючи його і надаючи пікантності основному дизайнерському рішенню.

Двері ПЛЮС пропонують своїм клієнтам широкий асортимент виробів та декору з каменю. Для їх створення використовуються тільки високоякісні матеріали та сучасні технології. Таким чином ви будете повністю задоволені своєю покупкою і зможете втілити в камені усі свої митецькі задуми по оформленню інтер’єру та екстер'єру оселі.

Прекрасна імітація каменю.

Штучний камінь це не що інше як досконала імітація природнього каменю, котра не тільки повторює його форму чи колір, але й частково наділена тими ж фізичними властивостями. Така назва являється загальною для великої кількості промислової продукції що імітує собою природній камінь. Технологія її створення полягає в використанні синтетичної продукції кам’яної структури, створеної на основі поліефірних смол та наповнювача із дробленого натурального каменя. Також сюди відносяться вироби з кольорових кусків бетону оформлених особливим рельєфом.

Дана продукція може використовуватися як поверхня для меблів, наприклад в якості кухонної стільниці, барної стойки чи підвіконня. Більш дрібні елементи часто використовують для декоративних цілей як окремі елементи декору чи частини цільного ансамблю, аж до створення цілих скульптур. Часто такий матеріал застосовують для облицювання та декору фасадів будинків і для внутрішнього декорування приміщень. Завдяки цьому інтер’єр вашої оселі буде виглядати надзвичайно красиво та багато.

Двері ПЛЮС пропонують на ваш вибір великий асортимент даної продукції. Ми реалізуємо тільки високоякісний товар від провіреного виробника і за доступними цінами. Обираючи наш магазин ви можете бути повністю впевнені в належній якості своєї покупки. Наш камінь прослужить вашому інтер’єру не один десяток років, він не кришиться і не втрачає свій естетичний вигляд через негативний природній вплив.