Завантаження

мармур

мармур мармур мармур мармур мармур мармур мармур мармур мармур мармур мармур мармур мармур мармур мармур мармур мармур мармур мармур мармур

Ідеальний камінь.

Мармур частіше за все складається з кальциту, через це має красивий білий колір. Іноді в його структурі трапляються різноманітні домішки доломіту, тоді він дещо змінює своє забарвлення в бік жовтого, рожевого, червоного чи сірого відтінку. Трапляється також мармур чорного кольору. Даний матеріал обожнювали грецькі скульптори та архітектори, через те що він надзвичайно красивий і легко піддається механічній обробці. Вони знаходили йому широке застосування. Саме греки надали йому ім’я, котре означає «сяючий камінь».

Мармур часто використовують як камінь для створення пам’ятників і надгробків, погрудь і фігур, а також монументальних споруд. Окрім цього його широко застосовують як будівельний матеріал для зовнішнього облицювання і внутрішньої обробки споруди. Мармурова крихта та подрібнений пісок застосовують при виготовлені штукатурки або кам’яної мозаїки, а також як заповнювач бетону. Найчастіше білий і рідше кольоровий мармур використовується скульпторами задля створення прекрасних мозаїчних композицій, чудових рельєфів та красивих статуй.

Застосовують мармур в якості облицювального матеріалу для декорування камінів та фонтанів, виготовлення вазонів, балясин, стільниць, колон та сходових маршів. Таким чином сфера його застосування надзвичайно широка. Двері ПЛЮС пропонують великий вибір виробів із мармуру, котрі відзначаються високою якістю та конкурентною ціною. Тому ви впевнено можете зробити свій вибір про який не пожалієте, саме в нашому магазині.