Завантаження

штучний камінь

штучний камінь штучний камінь штучний камінь штучний камінь штучний камінь

Прекрасна імітація каменю.

Штучний камінь це не що інше як досконала імітація природнього каменю, котра не тільки повторює його форму чи колір, але й частково наділена тими ж фізичними властивостями. Така назва являється загальною для великої кількості промислової продукції що імітує собою природній камінь. Технологія її створення полягає в використанні синтетичної продукції кам’яної структури, створеної на основі поліефірних смол та наповнювача із дробленого натурального каменя. Також сюди відносяться вироби з кольорових кусків бетону оформлених особливим рельєфом.

Дана продукція може використовуватися як поверхня для меблів, наприклад в якості кухонної стільниці, барної стойки чи підвіконня. Більш дрібні елементи часто використовують для декоративних цілей як окремі елементи декору чи частини цільного ансамблю, аж до створення цілих скульптур. Часто такий матеріал застосовують для облицювання та декору фасадів будинків і для внутрішнього декорування приміщень. Завдяки цьому інтер’єр вашої оселі буде виглядати надзвичайно красиво та багато.

Двері ПЛЮС пропонують на ваш вибір великий асортимент даної продукції. Ми реалізуємо тільки високоякісний товар від провіреного виробника і за доступними цінами. Обираючи наш магазин ви можете бути повністю впевнені в належній якості своєї покупки. Наш камінь прослужить вашому інтер’єру не один десяток років, він не кришиться і не втрачає свій естетичний вигляд через негативний природній вплив.